Salland en omgeving

 

AED

Er zijn twee AED’s in de buurt (maar nog niet op het park): https://aed.rodekruis.nl/

 

Gemeentelijk enz.

ROVA : www.rova.nl/afvalkalender (NB: er is langs de Boxbergerweg, vlakbij het park, een ondergondse container voor restafval geplaatst; alle eigenaars hebben een pasje van ROVA ontvangen, waarmee ze restafval in deze container kunnen deponeren; ROVA heeft hierover informatie rondgestuurd)

Brandweer : www.vrijsselland.nl/brandweer

Politie : https://www.politie.nl/themas/politie-app

Dagelijks Nieuws : www.sallandcentraal.nl

Gemeente Olst en Wijhe : www.olst-wijhe.nl

 

Toeristisch

VVV Deventer (activiteitenagenda) : www.deventer.info

Zwolle : Toerisme en uitgaan

Informatie Olst en Wijhe
www.olstenwijhe.nl  en/of  www.sallandnatuurlijkgastvrij.nl

Wandelpad
http://salland.wandelweb.nl/

Fietsroutes
www.nederlandfietsland.nl

Infocentrum IJssel den Nul
www.infocentrumijssel.nl

Holstohus
www.uthuus.nl

Teken: www.teekweg.nl

 

Markten

Olst : Elke vrijdag 11.00-16.30 uur in de Aaldert Geertstraat en Jan Schamhartstraat

Wijhe : Elke dinsdagochtend 08.30 uur tot 12.00 uur op het Van Dedemplein

Deventer : Diverse markten kijk op www.deventermarkten.nl

Raalte e.o.: Diverse markten: markten Raalte

 

Culinair

Restaurant ’t Veerhuys : www.restaurantveerhuys.nl

Brasserie Zonnig in Diepenveen : www.brasseriezonnig.nl

Brasserie in Olst: website

Restaurant NuNu : www.naarnunu.nu

Restaurant Hotel Gaia (Nieuw Rande) : www.hotelgaia.nl

Culture Club de Haere : www.cultureclubdehaere.nl

       Eten bij Pa en Ma: www.etenbijpaenma.nl

 

Bezienswaardigheden en Activiteiten

St. de Grote Ezel : www.degroteezel.com
(Ezel- opvang en houderij, ezelinnenmelkerij en zorgboerderij)

Rondleiding door De IJsellinie : www.ijsellinie.nl
(NAVO verdedigingswerken uit de koude oorlog)

Kwekerij Het Nieuwe Veld : www.kwekerijhetnieuweveld.nl
(Theetuin Kwekerij)

       Boekenmarkt: www.boekenmarkt

Keukengerei Museum Olst : www.keukengereimuseum.com

Museum de Fundatie Zwolle en Kasteel het Nijenhuis Heino
Beide te bezichtigen op www.museumfundatie.nl

       Dickens: www.dickensfestijn

Stedelijk Museum Zwolle : www.stedelijkmuseumzwolle.nl

De Schatkamer van Deventer : www.deventerverhaal.nl

Go Club Salland : www.goclubsalland.nl

Geologisch Museum De IJsselvallei Olst : www.museumijsselvallei.nl

 

Hotel / B&B

Villa Aberson : www.villa-aberson.nl

Op Den Enk e.a.: website

Bed and Breakfast Diepenveen : www.bedandbreakfastdiepenveen.nl

Restaurant Hotel Gaia : www.hotelgaia.nl

 

Theater

Olst / Wijhe : www.theatersolstwijhe.nl

Theater School van Frieswijk : www.schoolvanfrieswijk.nl

Burgerweeshuis : www.burgerweeshuis.nl

Theater Bouwkunde : www.theaterbouwkunde.nl

Deventer Schouwburg : www.deventerschouwburg.nl

Cultureel Centrum De Fermerie : www.fermerie.nl

Filmhuis Deventer : www.filmhuisdekeizer.nl

       Theaterfietstocht : www.theaterlangsdeijssel.nl 

Theaterfietstocht : kunst van hier tot ginder

Raalte : www.hofinsalland.nl